Fåtöljer, gustavianska

Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska
Fåtöljer, gustavianska

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, gustavianska, träskuren dekor, medaljongformad rygg krönt av ros, volutformade armlän, hörnfleuronger, svängd frontsarg med kvistar och blomma, avsmalande kannelerade ben, bronserade, slitage, smärre lagningar, något maskstugna

1143

2017-12-12