Félix Ziem, De franska trädgårdarna i Venedig
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
FÉLIX ZIEM
Frankrike 1821-1911
De franska trädgårdarna i Venedig
Signerad Ziem. Olja på pannå, 27 x 43 cm
Målningen kommer ingå i Catalogue Raisonné över Felix Ziem som är under utarbetande av Franck Baille, Paris.
Certifikat medföljer
2202
2017-12-13