Klubbat för:
120000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
FIGURIN, Ryssland 1800-talets mitt, Gardner, biskviporslin, polykrom målad dekor föreställande en man med kanna i handen, märkt Gardner, höjd 28,5 cm, pipen med lagning, tunnan saknar lock
1032
2017-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här