Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
FILIPPO II INDONI
Italien 1842-1908
Tvätterskor vid floden
Signerad och daterad Indoni Roma 1887. Akvarell på papper, 121 x 77,5 cm.
2212
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här