Filippo II Indoni, Tvätterskor vid floden

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

FILIPPO II INDONI
Italien 1842-1908
Tvätterskor vid floden
Signerad och daterad Indoni Roma 1887. Akvarell på papper, 121 x 77,5 cm.

2212

2017-12-13