Flamländsk skola, Pastoralt landskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FLAMLÄNDSK SKOLA
1700-tal
Pastoralt landskap
Olja på duk, 31,5 x 29,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Tidigare tillskriven Michiel Carré

2175

2017-12-13