Fontänskulptur, 1900-talets början
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
FONTÄNSKULPTUR, 1900-talets början, i form av pojke med fågel, klassicerande postament med dekor av voluter och växtornamentik, komposit, total höjd 123, 80 x 42 cm, ålderbetingad patina, ställvisa lagningar och avslag
1016
2017-12-12