Francesco Graziani, Andjakt & Vilande soldater

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

FRANCESCO GRAZIANI
Verksam i Neapel under 1600-talet
Andjakt resp. Vilande soldater
Olja på duk, vardera 31,5 x 49,5 cm.
(2)

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2164

2017-12-13