Frans van Mieris, efter, Interiör
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
FRANS VAN MIERIS
kopia efter, 1800-talets första hälft
Interiör med kvinnor
Olja på pannå, 33 x 27,5 cm.
Efter en gravyr av målningen befintlig i Gemäldegalerie i Berlin.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2169
2017-12-13