Frans van Mieris, efter, Interiör

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FRANS VAN MIERIS
kopia efter, 1800-talets första hälft
Interiör med kvinnor
Olja på pannå, 33 x 27,5 cm.

Efter en gravyr av målningen befintlig i Gemäldegalerie i Berlin.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2169

2017-12-13