Giovanni Paolo Panini, hans krets, Ruinlandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

GIOVANNI PAOLO PANINI
hans krets, 1700-tal
Romerskt fantasilandskap med ruiner
Olja på duk, 73 x 98 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Rapps Konsthandel, Stockholm

2157

2017-12-13