Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
GIOVANNI PAOLO PANINI
hans krets, 1700-tal
Romerskt fantasilandskap med ruiner
Olja på duk, 73 x 98 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Rapps Konsthandel, Stockholm
2157
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här