Hans Dahl, Höbaad

Hans Dahl, Höbaad
Hans Dahl, Höbaad
Hans Dahl, Höbaad
Hans Dahl, Höbaad
Hans Dahl, Höbaad
Hans Dahl, Höbaad
Hans Dahl, Höbaad
Hans Dahl, Höbaad

Klubbat för:

75000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

HANS DAHL
Norge 1849-1937
Höbaad
Signerad och daterad Hans Dahl Düsseldorf 1882. Olja på duk, 60 x 109 cm.

2219

2017-12-13