Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
HELENE SCHJERFBECK
Finland 1862-1946
Bilderboken
Signerad H. Schjerfbeck, numrerad 83/90. Litografi, 41,8 x 56,8 cm.
PROVENIENS
Svenska Lifs konstförening, Stockholm
2189
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här