Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
HELENE SCHJERFBECK
Finland 1862-1946
Kvinnoansikte i profil
Signerad HS. Blyertsteckning, 12,5 x 12 cm.
PROVENIENS
Gösta Stenmans samling, nr 4272
2187
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här