Helmer Osslund, Flyforsen

Helmer Osslund, Flyforsen
Helmer Osslund, Flyforsen
Helmer Osslund, Flyforsen
Helmer Osslund, Flyforsen
Helmer Osslund, Flyforsen
Helmer Osslund, Flyforsen
Helmer Osslund, Flyforsen
Helmer Osslund, Flyforsen

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Flyforsen
Signerad Helmer Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå av papp, 22,5 x 34 cm.

2003

2017-12-13