Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
HELMER OSSLUND
1866-1938
Höstdag vid Faxälven, Ångermanland
Signerad Helmer Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå (masonit), 47 x 79,5 cm.
2033
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här