Helmer Osslund, Ovädersstämning

Klubbat för:

140000 SEK

Utropspris

75 000-80 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Ovädersstämning
Signerad Helmer Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå, 50 x 82 cm.

2035

2017-12-13