Klubbat för:
140000 SEK
Utropspris
75 000-80 000 SEK
HELMER OSSLUND
1866-1938
Ovädersstämning
Signerad Helmer Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå, 50 x 82 cm.
2035
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här