Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-150 000 SEK
HENDRICK HEERSCHOP
Harlem 1620-1672
Moses i templet
Olja på duk, 132 x 171 cm.
Utlåtande från Rijksbureau voor kunsthistorische documentatie i Haag, 1989.
PROVENIENS
Orimar, Stockholm
2150
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här