Herman af Sillén, Vy över Stockholm från Saltsjön

Klubbat för:

150000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

HERMAN AF SILLÉN
1857-1908
Vy över Stockholm från Saltsjön
Signerad och daterad H. af Sillén 1901. Olja på duk, 41 x 90 cm.

2088

2017-12-13