Hilma af Klint, Nybrohamnen vid Strandvägen

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HILMA AF KLINT
1862-1944
Nybrohamnen vid Strandvägen, Stockholm
Signerad H af Klint. Olja på pannå, 17 x 27,5 cm.

2070

2017-12-13