Jacques Antoine Vallin, Susanna och gubbarna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JACQUES ANTOINE VALLIN
Frankrike, ca 1760-ca 1831
Susanna och gubbarna
Olja på duk uppfordrad på pannå, 40,5 x 30,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Galerie Cailleux, Paris.

2170

2017-12-13