Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
JACQUES ANTOINE VALLIN
Frankrike, ca 1760-ca 1831
Susanna och gubbarna
Olja på duk uppfordrad på pannå, 40,5 x 30,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Galerie Cailleux, Paris.
2170
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här