Jan Fyt, tillskriven, Djurporträtt

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JAN FYT
Flandern 1611-1661, tillskriven
Djurporträtt
Bär monogram RT. Olja på duk, 42 x 57 cm

PROVENIENS
Oscar Hedbergs samling, Stockholm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2173

2017-12-13