Johan Krouthén, Höstlandskap

Johan Krouthén, Höstlandskap
Johan Krouthén, Höstlandskap
Johan Krouthén, Höstlandskap
Johan Krouthén, Höstlandskap
Johan Krouthén, Höstlandskap
Johan Krouthén, Höstlandskap
Johan Krouthén, Höstlandskap
Johan Krouthén, Höstlandskap

Klubbat för:

75000 SEK

Utropspris

40 000-45 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Höstlandskap
Signerad och daterad Johan Krouthén 1910. Olja på duk, 73 x 100 cm.

2096

2017-12-13