Johan Laurentz Jensen, Trumpetblomma med fjärilar

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JOHAN LAURENTZ JENSEN
Danmark 1800-1856
Trumpetblomma med fjärilar
Signerad och daterad I.L. Iensen 1833. Olja på duk, 55 x 46 cm.

2193

2017-12-13