Johan Philip Korn, Pastoralt landskap

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JOHAN PHILIP KORN
1727-1796
Pastoralt landskap
Signerad och daterad IPK 1785. Olja på pannå, 22,5 x 30 cm.
.
PROVENIENS
Fållans gård, Trångsund, Huddinge

2115

2017-12-13