Johan Tirén, Samepojke vilandes vid ren

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JOHAN TIRÉN
1853-1911
Samepojke vilandes vid ren och hund
Signerad och daterad Tirén -95. Akvarell och täckvitt, 28 x 21,5 cm.

2066

2017-12-13