Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JOHN PEDDER
England 1850-1929
Landskap med boskap
Signerad och daterad J Pedder 1875. Olja på duk, 153 x 92 cm.
2209
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här