John Pedder, Landskap med boskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOHN PEDDER
England 1850-1929
Landskap med boskap
Signerad och daterad J Pedder 1875. Olja på duk, 153 x 92 cm.

2209

2017-12-13