Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
JOSEPH FARQUHARSON
Skottland 1846-1935
Stadsmotiv från Skottland
Signerad J Farquharson. Olja på duk, 56 x 91 cm.
PROVENIENS
Inköpt i början av 1960-talet av nuvarande ägares far
2221
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här