Joseph Farquharson, Stadsmotiv från Skottland

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

JOSEPH FARQUHARSON
Skottland 1846-1935
Stadsmotiv från Skottland
Signerad J Farquharson. Olja på duk, 56 x 91 cm.

PROVENIENS
Inköpt i början av 1960-talet av nuvarande ägares far

2221

2017-12-13