Julia Beck, Självporträtt

Julia Beck, Självporträtt
Julia Beck, Självporträtt
Julia Beck, Självporträtt
Julia Beck, Självporträtt
Julia Beck, Självporträtt
Julia Beck, Självporträtt

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JULIA BECK
1853-1935
Självporträtt
Signerad och daterad Julia Beck Paris -83. Olja på duk, 51 x 37 cm.

2083

2017-12-13