Läppstiftshylsa med ur 18 k guld

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

LÄPPSTIFSHYLSA, lock med dolt urverk, 18 k guld, urverk märkt Van Cleef & Arpels, manuellt uppdrag, arabiska siffror, stavindex, blånerade visare, dekor med 23 carréslipade safirer, importstämplad London 2010, höjd 54 mm, total vikt ca 36,4 g, safirer med slitage och hack, hylsans splint saknas
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

1394

2017-12-12