Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
LARS JONSSON
född 1952
Ung havsörn
Akvarell på papper, 57 x 38,5 cm.
Enligt konstnären utförd på 1990-talet och målad plein air från Stockvike i Hamra.
UTSTÄLLD
Lars Jonsson, Uttersberg 1992
2105
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här