Lars Jonsson, Ung havsörn

Lars Jonsson, Ung havsörn
Lars Jonsson, Ung havsörn
Lars Jonsson, Ung havsörn
Lars Jonsson, Ung havsörn
Lars Jonsson, Ung havsörn
Lars Jonsson, Ung havsörn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

LARS JONSSON
född 1952
Ung havsörn
Akvarell på papper, 57 x 38,5 cm.

Enligt konstnären utförd på 1990-talet och målad plein air från Stockvike i Hamra.

UTSTÄLLD
Lars Jonsson, Uttersberg 1992

2105

2017-12-13