Klubbat för:
9000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, 1800-tal, Grand Tour souvenirer, i form av kolonn med korintiska kapitäl, förgylld brons och alabaster, höjd 30,5 cm, ställvis nagg och slitage, ena med smärre spricka
1045
2017-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här