Louis Vidal, tillskriven, Blomsterstilleben

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-30 000 SEK

LOUIS VIDAL
Frankrike, ca 1754- ca 1807, tillskriven
Frukt och blomsterstilleben
Olja på duk, 52 x 61 cm.

PROVENIENS:
Affärsmannen Russell Bodés samling (1920-2017)

2183

2017-12-13