Marcus Larson, Båt på stormigt hav

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

22 000-25 000 SEK

MARCUS LARSON
1825-1864
Båt på stormigt hav
Monogramsignerad ML. Olja på duk, 36 x 51 cm.
PROVENIENS
Nordén auktioner, hösten 1997, katalognr 136

2112

2017-12-13