Klubbat för:
Osåld
Utropspris
22 000-25 000 SEK
MARCUS LARSON
1825-1864
Båt på stormigt hav
Monogramsignerad ML. Olja på duk, 36 x 51 cm.
PROVENIENS
Nordén auktioner, hösten 1997, katalognr 136
2112
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här