Marcus Larson, Eka på stormigt hav

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

MARCUS LARSON
1825-1864
Eka på stormigt hav
Signerad och daterad M Larsson pinxit 1850. Olja på duk, 43,5 x 70 cm.
Förgylld ram i senempire

2110

2017-12-13