Nicolas Poussin, hans efterföljare, Landskap

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

NICOLAS POUSSIN
hans efterföljare, 1700-tal
Pastoralt landskap
Olja på duk, 71 x 124 cm

2179

2017-12-13