Olle Hjortzberg, Primula

Olle Hjortzberg, Primula
Olle Hjortzberg, Primula
Olle Hjortzberg, Primula
Olle Hjortzberg, Primula
Olle Hjortzberg, Primula
Olle Hjortzberg, Primula

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Primula
Signerad och daterad Olle Hjortzberg 1940. Olja på duk, 62 x 55,5 cm.

2097

2017-12-13