Olof Hermelin, Parklandskap med Löfstad slott

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OLOF HERMELIN
1827-1913
Parklandskap med Löfstad slott
Signerad och daterad O. Hermelin 1904. Olja på duk, 135 x 83 cm.

2081

2017-12-13