Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
PAUL FISCHER
Danmark 1860-1934
Kyrka i solsken
Signerad Paul Fischer. Olja på duk, 39,5 x 55,5 cm
PROVENIENS
Sotheby´s, New York, 24 november 1987, katalognr 293
2191
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här