Per Ekström, Solnedgång

Per Ekström, Solnedgång
Per Ekström, Solnedgång
Per Ekström, Solnedgång
Per Ekström, Solnedgång
Per Ekström, Solnedgång
Per Ekström, Solnedgång
Per Ekström, Solnedgång
Per Ekström, Solnedgång
Per Ekström, Solnedgång
Per Ekström, Solnedgång
Per Ekström, Solnedgång
Per Ekström, Solnedgång

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

PER EKSTRÖM
1844-1935
Solnedgång
Signerad P. Ekström. Olja på duk, 45 x 55,5 cm.

2092

2017-12-13