Pieter Claesz, efter, Stilleben med krabba

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PIETER CLAESZ
hans efterföljare, 1600-tal
Stilleben med krabba och remmare
Olja på pannå, 40 x 53 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2162

2017-12-13