Pieter Faes, Blomsterstilleben

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

PIETER FAES
Meer/Meir 1750-1814 Antwerpen
Blomsterstilleben
Signerad P. Faes. Olja på duk, 58 x 42,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2182

2017-12-13