Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
PIETER FAES
Meer/Meir 1750-1814 Antwerpen
Blomsterstilleben
Signerad P. Faes. Olja på duk, 58 x 42,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2182
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här