Pokal, 1700-tal, Kejserliga glasmanufakturen
Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
10 000-15 000 SEK
POKAL, S:t Petersburg 1700-talets andra hälft, Kejserliga glasmanufakturen, krönt graverad kartusch med den kejserliga ryska dubbelörnen samt spegelmonogram, frånsidan med troféknippe, höjd 24,5 cm
1037
2017-12-12