Prins Eugen, Allé vid Örberga

Prins Eugen, Allé vid Örberga
Prins Eugen, Allé vid Örberga
Prins Eugen, Allé vid Örberga
Prins Eugen, Allé vid Örberga

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PRINS EUGEN
1865-1947
Allé vid Örberga
Signerad på baksidan Eugen. Olja på pannå av papp, 26 x 34 cm.

2015

2017-12-13