Regina Kylberg, Kvinna på promenad i sommargrönska

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

REGINA KYLBERG
1842-1913
Kvinna på promenad i sommargrönska
Signerad och daterad Regina Kylberg-Bobeck 1889. Akvarell på papper, 27 x 21,5 cm.

2028

2017-12-13