Richard Parker Boningtons ateljé, Herreman

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

20 000-30 000 SEK

RICHARD PARKES BONINGTON
hans ateljé
Herreman
Olja på duk fäst på pannå av papp, 25 x 15 cm.

PROVENIENS
Oscar Hedbergs samling, Stockholm

2185

2017-12-13