Ryno Frieberg, Gul och vit bukett

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

RYNO FRIEBERG
född 1920
Gul och vit bukett
Signerad Ryno. Olja på duk, 55 x 46 cm.

2109

2017-12-13