Santeri Salokivi, Kvällssol i skärgården

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SANTERI SALOKIVI
Finland, 1866-1940
Kvällssol i skärgården
Signerad och daterad S Salokivi -35. Olja på duk, 38x46 cm.

2195

2017-12-13