Sofie Holten, Självporträtt

Sofie Holten, Självporträtt
Sofie Holten, Självporträtt
Sofie Holten, Självporträtt
Sofie Holten, Självporträtt
Sofie Holten, Självporträtt
Sofie Holten, Självporträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SOFIE HOLTEN
Danmark 1858-1930
Självporträtt
Signerad Sofie Holten. Olja på duk, 37 x 31,5 cm.

2199

2017-12-13