Spansk skola, Porträtt av Infanta

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SPANSK SKOLA
1600-tal
Porträtt av Infanta
Olja på duk, 63 x 49 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2158

2017-12-13