Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
TABRIZ, semiantik, signerad, 497 x 339 cm, kemiskt blekt, fläckar
PROVENIENS
Inköpt hos Streco Orientmattor, Stockholm
1260
2017-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här