Tabriz, semiantik, signerad

Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad
Tabriz, semiantik, signerad

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

TABRIZ, semiantik, signerad Kochmeshki, 443 x 358 cm, gamla malskador

1257

2017-12-12